Конкурс Шевченка та олімпіада з математики (ІІ етап)

Дата: 15.11.2021 16:45

13 листопада 2021 року вперше (у зв’язку з карантинними обмеженнями) у закладах загальної середньої освіти Понінківської селищної ради розпочався ІІ етап Всеукраїнський учнівських олімпіад із навчальних предметів. І стартував він з математики. У ній приймали участь переможці І (шкільного) етапу у кількості 7 чоловік. Маємо команду з 4 чоловік, які візьмуть участь в обласному етапі. З них одне -  І місце – Понінківський НВК «ЗОШ І-ІІІст. №1, гімназія», та три ІІІ місця – один учень Понінківського НВК та 2 учня Буртинської ЗОШ І-ІІІст.

У цей же день проводився і ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У ньому також взяли участь учні-перможці І етапу у кількості 13 дітей. Юні конкурсанти мають гарні результати. За рішенням журі на ІІІ обласний етап рекомендовано 1 учня, який набрав найбільшу кількість балів.  Конкурсант має І місце –Понінківський НВК «ЗОШ І-ІІІст. №1, гімназія».

Вітаємо переможців та їхніх наставників і очікуємо на перемогу на обласному рівні.

Дякуємо усім, хто долучився до проведення конкурсів та підтримав юних талантів.