Ювелірні вироби є об'єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування

Дата: 10.11.2021 16:42

Головне управління ДПС у Хмельницькый області інформує, що ювелірні вироби є одним із об'єктів одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Так, відповідно до п. 4 підрозділу 94 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ) одним із об'єктів одноразового (спеціального) добровільного декларування є  рухоме майно, що належить декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходиться (зареєстроване, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

До рухомого майна, зокрема, належать:

предмети мистецтва та антикваріату,

дорогоцінні метали,

дорогоцінне каміння,

ювелірні вироби тощо.

Тож ювелірні вироби є одним із об'єктів одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України у Facebook facebook.com/TaxUkraine

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»