З 30 жовтня Хмельниччина – в “червоній” зоні карантинних обмежень

Дата: 29.10.2021 13:40

На території Хмельницької області з 00 годин 00 хвилин 30 жовтня буде встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні.

В регіоні застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки. Так, забороняється:

? робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,

?робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,

?робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,

? робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,

?проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,

? робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Поряд з цим, в «червоній» зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.

Нагадаємо, що у разі введення “червоного” рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть лише якщо 100% працівників мають «зелений» COVID-сертифікат. Крім того, чинні обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів та басейнів «зеленого» COVID-сертифікату.