Кримінальне провадження

Дата: 20.10.2021 15:12

За результатами розгляду кримінального провадження  судом 10.12.2020 встановлено, що упродовж грудня-листопада місяця 2016 року під  час виконання робіт по договору підряду щодо  капітального ремонту будівлі Червонівської ЗОШ підрядник вніс неправдиві відомості до офіційних документів про обсяги виконаних робіт, в результаті чого завдав міській раді збитки на суму 64516 грн.

Враховуючи вказане, 05.07.2021 окружною прокуратурою до Господарського суду Хмельницької області в інтересах Полонської міської ради заявлено позов про відшкодування з підрядника шкоди, завданої кримінальним правопорушенням на суму 64516 грн.

За результатами судового розгляду 07.10.2021 позов окружної прокуратури задоволено в повному обсязі.