Меценатство

Дата: 12.10.2021 09:35

Фото без описуПонінківська АЗП/СМ КНП ЦПМСД отримала благодійну допомогу за дорученням голови Наглядової ради БФ "Фонд Святого Валентина", засновника ТОВ "Майдан - Вільський кар'єр" Шеветовського Валентина.

4 жовтня 2021 року Понінківська амбулаторія, отримала електронний тонометр для виміру внутрішньоочного тиску ИГД-02 та чотири ростоміри РП-2000 з механічними вагами, загальною вартістю понад 27 тис.грн.

Фото без опису Фото без опису

Понінківська селищна рада, в свою чергу, висловлює щиру подяку Шеветовському Валентину за розуміння та матеріальну підтримку нашої амбулаторії. Завдяки Вашій підтримці наш заклад поповнився таким необхідним обладнанням.

Дуже приємно знати, що є люди, які вболівають за життя і здоров'я мешканців громади. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваше щире і чуйне серце. За те, що Ви не стоїте осторонь. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.