Екскурсія до військової частини м. Старокостянтинова

Дата: 07.10.2021 16:24

Сьогодні патріотичне виховання дітей і молоді є одним із важливих напрямків в освітньому процесі.

У рамках військово-патріотичного виховання, заохочення до служби у лавах Української армії, 1 жовтня за ініціативи начальника ІІ відділу районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки підполковника Антощука Олександра Васильовича відбулася екскурсія старшокласників Понінківського НВК до однієї з військових частин міста Старокостянтинова.

Учні 10 – 11 класів мали можливість ознайомитися з новою військовою технікою, побачити зразки сучасної зброї та скуштувати смачну їжу справжньої польової  кухні.

Діти з захопленням слухали розповіді офіцерів про подвиги наших воїнів, які кожного дня, ризикуючи своїм життям, боронять свій народ,  свободу, мирне небо нашої Батьківщини. Вони зрозуміли, що є ким пишатися і з кого брати приклад у нашій країні.

Дякуємо всім організаторам екскурсії за цікаво проведений час серед захисників України.