Хмельницька обласна служба зайнятості, в рамках проєкту «Успішна молодь – успішна громада», оголошує конкурс комп’ютерних презентацій «Фарватер PROFI». Тематика презентації - висвітлення найбільш важливих етапів особистісного та професійного становлення, розвитку професійної чи творчої кар’єри відомої особистості міста/села/громади.

Умови конкурсу.

1. Учасники - учні 9-10 класів закладів  загальної середньої освіти та здобувачі освіти закладів професійно-технічної освіти Хмельницької області.

2. Презентація має бути виконана українською мовою у форматі Power Point.  Її обсяг не повинен перевищувати 10 слайдів.

3. Дозволяється використовувати будь-які прийоми художньої та комп'ютерної обробки  інформації, світлини, малюнки, аудіо та відеофрагменти. Кожен слайд обов'язково має супроводжуватися коментарем відповідно до змісту зображення. У тексті не допускається скорочень назв та найменувань.

4. Конкурсна робота подається як авторський продукт, що не містить в собі елементів плагіату. Забороняється запозичення та копіювання з робіт інших виконавців.

Терміни проведення конкурсу.

І етап (відбірний): 11-22 жовтня 2021 року – роботи учасників, які зайняли  перше  місце, допускаються  до участі в другому етапі конкурсу;

ІІ етап (півфінал): 26 жовтня – 10 листопада 2021 року – презентація, що на цьому етапі зайняла  перше місце надсилається до обласного центру зайнятості;

ІІІ етап (фінал): 15-23 листопада 2021 року – оцінюються роботи, які зайняли перше місце  в  II-му етапі конкурсу; нагородження авторів кращих робіт.

Критерії оцінювання конкурсних робіт.

  • тематична відповідність;
  • змістовність та рівень розкриття конкурсної теми;
  • нестандартний, творчий підхід до виконання роботи;
  • естетичне оформлення презентації;
  • якість ілюстрацій.

         Призери отримають подяки та заохочувальні подарунки від Хмельницької обласної служби зайнятості.

         З положенням про обласний заочний конкурс комп'ютерних презентацій «Фарватер PROFI»  можна ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/qEOEacw.