Державний реєстр РРО оновлено

Дата: 26.07.2021 11:21

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що ДПС України наказом від 15.07.2021 №698 затвердила у новій редакції Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. Відповідні зміни внесено до наказу ДПС України від 21.12.2020 №744 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій».

Так, оновлений Державний реєстр містить перелік РРО, дозволених до первинної реєстрації, а також первинна реєстрація яких заборонена, в кількості 186 моделей (у попередньому реєстрі було 188 моделей, тобто зменшився реєстр лише на 2 моделі).

Крім того, наводиться Перелік реєстраторів розрахункових операцій, включених з Державного реєстру в 2016-2021 роках, експлуатація яких не дозволяється. У списку таких РРО 16 (у попередньому було 7).

Ознайомитись з оновленим Державним реєстром реєстраторів розрахункових операцій платники мають можливість на вебпорталі ДПС за посиланням https://tax.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/75858.html.