ДО УВАГИ ВОДІЇВ ВЕЛИКОГАБАРИТНОГО ТРАНСПОРТУ!!!

Дата: 15.07.2021 13:51

Фото без описуЗ настанням в період з червня по вересень погодно-кліматичних умов, за яких експлуатація великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів може призвести до значного пошкодження та руйнування автомобільних доріг загального користування (денна пора доби за температури повітря вище +28), впроваджується режим обмежень в дорожньому русі автомобільними дорогами загального користування області великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн з 10:00 год до 22:00 год, крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.
З метою збереження дорожнього покриття в період спекотних температур, на виконання вимог Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги», постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», протокольного рішення від 12.07.2021 №41-01/1114 за результатами селекторної наради в Офісі Президента України та розпорядження голови Хмельницької ОДА від 20.05.2021 №512/2021-р "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування в області", звертаємось до водіїв великогабаритного транспорту з вимогою дотримуватись вище зазначених нормативно правових актів.

З переліком нормативно правових актів, які регулюють питання вагового контролю можна ознайомитись за посиланнями:

1)https://dsbt.gov.ua/uk/storinka/normatyvno-pravovi-akty,

2) https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1534-20#Text.