МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ Державна установа "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України"

Дата: 02.07.2021 14:51

Фото без опису ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» повідомляє Вас про те, що з 30 червня 2021 розпочинає проведення нового виду діагностичних досліджень на COVID-19: швидкі тести на виявлення антигену коронавірусу. Для проведення  дослідження здається мазок із носа. Результат  через  15-20 хвилин. Вартість послуги  302 грн. 70 коп. Вказаний вид дослідження проводиться вірусологічною лабораторією ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», Кам.-Подільським, Шепетівським районними відділами та Городоцьким відділенням.

Завідувач  Полонським  вііленням                           В.В.Аврамчук

ДУ «Хмельницький ОЦКПХ  МОЗ»