Є сумніви - проведи звірку з податковою!

Дата: 09.06.2021 15:09

Фото без описуГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує платникам податків, що Податковим кодексом України передбачено право фізичних осіб звернутись з письмовою заявою до контролюючого органу для проведення звірки даних, які стали підставою для визначення розміру податкових зобов'язань в податковому повідомленні-рішенні. Тож ті громадяни, які не погоджуються із сумою нарахованого податку, в частині визначення об'єктів оподаткування; права на пільгу; розміру ставки податку, можуть звернутися для проведення звірки. У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, проводиться перерахунок суми податку і вручається нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважатиметься скасованим. Звертаємо увагу, що для проведення звірки платникам необхідно звернутися до контролюючого органу за своєю податковою адресою (крім земельного податку, заява щодо звірки з якого подається за місцезнаходженням земельної ділянки).