ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА. ВИПУСК 2021

Дата: 01.06.2021 22:02

До неба музика сягає, наче мрія, І тане в квітах урочистий зал. В очах у кожного і радість, і надія… В музичній школі – урочистий бал. Сьогодні ми зібрались для прощання. Все в нас і смутком, й радістю дзвенить. Це свято зрілості, і свято розставання, І майбуття прекрасна світла мить.
Ось і настав цей день – день прощання з рідною музичною школою. Уся музична родина Понінки зібралася 31 травня на традиційне випускне свято в Понінківській селищній раді. Цьогоріч випускаються прекрасні юні музиканти, які завдяки навчанню в школі оволоділи улюбленим інструментом, розвинули свої таланти, свій слух і, найголовніше, – доторкнулися до духовних скарбів людства, познайомилися із шедеврами світового мистецтва. Хочеться вірити, що саме музика стане для них тією «віддушиною», яка у подальшому житті підтримає їх і в радості, і в скрутну хвилину.

З особливою шаною випускники подякували своїм педагогам — за їхній високий професіоналізм і самовіддану працю, пообіцяли взяти з собою в доросле життя мудре вчителеве слово, завжди повертатися до рідної музичної школи — не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом і порадою.

Випускники висловили щиру подяку своїм батькам, котрі дали їм змогу поринути у світ прекрасного; відкрили їм, що є не тільки матеріальний, а й духовний світ, який возвеличує людину над буттям, дарує їй радість і насолоду.

Випускне свято пройшло в теплій домашній обстановці. Кожен випускник показав свої таланти, порадував викладачів, батьків і гостей прекрасним виконанням шедеврів української та світової музики.

Бажаємо випускникам розвивати й надалі свої таланти, здобувати все більших висот і дарувати людям радість своїм прекрасним виконавством!