06.05.2021 року відділом освіти Понінківської селищної ради проведено онлайн-нараду з питань впровадження системи ХАССП у закладах освіти з відповідальними особами за організацію харчування. Було розглянуто два питання, які стосуються сиситеми ХАССП, а саме: діагностичний аудит харчоблоків та підготовка до впровадження системи за програмами-передумовами. Крім того,  опрацьовано постанову Кабінету Міністрів України № 305 від 24.03.2021 року « Про затвердження норм та порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

В обговоренні взяли участь 3 заклади загальної середньої освіти та 3 заклади дошкільної освіти Понінківської селищної ради. Багато питань стосувалося програм-передумов, так як вони включають всі аспекти діяльності харчоблоку.

Приємною новизною стало те, що МОЗ до початку літа запропонує своє спеціально розроблене чотирьохтижневе меню, яке не потрібно буде погоджувати з Держпродспоживслужбою. але разом з тим, заклади можуть розробляти власне меню. Постанова дає можливість кожному закладу обирати свою модель організації харчування.