І ЗНОВУ ПРИЗОВІ МІСЦЯ!!!

Дата: 18.04.2021 11:22

13-17 квітня 2021 року у м.Славутич Київської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 15 років та XXIX відкритий Всеукраїїнський турнір пам`яті Героїв Чорнобиля серед юнаків і дівчат до 17 років. Понінківську територіальну громаду, у складі збірної команди Хмельницької області, представляли Анна Єзерська, Валентин Морозов, Захар Левчук. Виступи наших спортсменів були вдалими, адже всі вони посіли призові місця. Анна Єзерська – третє місце у чемпіонаті України серед дівчат до 15 років. Захар Левчук і Валентин Морозов - другі місця у Всеукраїїнському турнірі пам`яті Героїв Чорнобиля.
Від імені батьків, спортсменів і від себе особисто дякую за надання допомоги у підготовці та участі спортсменів у змаганнях: голові Понінківської селищної ради Геннадію ГОНЧАРЕНКО і директору ТОВ "ПКПФ-Україна" Руслану САВІ.
                                                                             Тренер з важкої атлетики Василь МЕЛЬНИК