Облік військовозобов’язаних в закладах освіти

Дата: 05.03.2021 09:26

2 березня 2021 року відділом освіти Понінківської селищної ради, на платформі Google meet, була проведена нарада для керівників закладів освіти та для відповідальних працівників за ведення військового обліку  в закладах освіти.

На нараді були розглянуті актуальні питання щодо особливостей ведення обліку військовозобов’язаних в закладах загальної середньої освіти та дошкільної освіти. Визначена нормативно-правова база, якою потрібно керуватися; роз’яснені обов’язки відповідального за ведення військового обліку; проговорено основні аспекти, яких необхідно дотримуватися при складанні звітів та інше.

Головний спеціаліст відділу освіти Савіцька Маріна Вікторівна надала методичні рекомендації щодо оформлення документів та підготовки звітності по обліку військовозобов’язаних.