Захист дітей у цифровому середовищі

Дата: 05.03.2021 09:16

У лютому 2021 року в рамках Тижня безпечного інтернету закладами загальної середньої освіти Понінківської селищної ради проведено для дітей консультації, бесіди та уроки щодо їхнього захисту у цифровому середовищі. Сучасні інформаційні технології та Всесвітня мережа не тільки відкривають безмежні можливості, а й можуть нести загрозу та небезпеку, яким потрібно вміти протистояти.

Педагоги, використовуючи інтерактивні форми роботи, обговорили з дітьми можливі варіанти безпечного користування інтернетом, навчили нових термінів та понять.