Працівниками Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури у суді доведено вину 32-річного місцевого жителя у вчиненні зґвалтування.

 За результатами досудового розслідування, яке за процесуального керівництва місцевої прокуратури здійснювалося слідчим відділом Полонського відділення поліції, встановлено, що у листопаді минулого року, місцевий житель перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вирішив зґвалтувати 60-річну односельчанку.

Кривдник, помітивши  потерпілу, яка поралась у своєму домоволодінні,  силоміць затягнув жінку до господарського приміщення, де долаючи її опір завдав декілька ударів в голову, від яких остання втратила свідомість.

Далі зловмисник, реалізуючи свій злочинний умисел, зґвалтував непритомну жінку, спричинивши їй тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя.

Отямившись, потерпіла повідомила правоохоронців про злочин та зловмисника було відразу затримано.

Під час судового розгляду кримінального провадження обвинувачений своєї вини у вчиненні злочину не визнав, утім стороною обвинувачення повністю доведено факт вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування, що спричинило тяжкі наслідки).

Вироком Полонського районного суду обвинуваченого визнано винним та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк  11 років.

Примітка: наразі вирок суду першої інстанції не набрав законної сили.

 

За інформацією Полонського відділу

Шепетівської місцевої прокуратури