Онлайн-платформа для цифрової грамотності населення

Дата: 17.02.2021 08:55

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна за посиланням : https://osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Курси мають різні напрямки для всіх верств населення: педагогів, школярів, пенсіонерів, підприємців, держслужбовців та ін.

Після перегляду серіалів ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні для професійного та особистісного розвитку.