Робота справжнього стража правопорядку полягає не лише в тому, щоб знайти і покарати винних та попередити злочини, а подекуди і підтримати та стимулювати тих, хто занепав духом і попав у важкі життєві умови. Особливо це гарно вдається при тісній співпраці дільничих офіцерів поліції із представниками органів місцевого самоврядування, що сумлінно виконують свою роботу і добре володіють інформацією щодо умов життя кожного представника свого старостинського округу.

Порівняно нещодавно до села Буртин Понінківської ОТГ перебралася молода родина із немовлям. Проте відсутність робочих місць у сільській місцевості та значна віддаленість від міста не дають можливості для молодого батька заробляти достатньо коштів для повноцінного життя своєї сім’ї. Нестабільного заробітку вистачає лише для придбання найнеобхіднішого – хліба та дитячого харчування. І навіть такі елементарні речі, як памперси, що вкрай необхідні для сімей, у яких є маленькі діти – у цій родині прирівнюються майже до предметів розкоші.

Тож і вирішив дільничий офіцер Понінківської громади Андрій Огойко разом із старостою села Станіславою Островською підтримати дану родину матеріально – придбавши найнеобхідніші предмети гігієни для їхнього немовляти, продукти харчування та предмети першої необхідності.

#Я_ТУТ_щоб_оберігати

#поліціяХмельниччини

#поліцейський_офіцер_громади