Нарада для директорів закладів загальної середньої освіти

Дата: 14.01.2021 13:36

Фото без опису11 січня відділом освіти Понінківської селищної ради проведено нараду для директорів та заступників закладів загальної середньої освіти.

На нараді розглянуті актуальні питання організації безпечного та здорового харчування у школах.

Крім того, заклади освіти починають підготовку пакетів документів для випускників та організовують заходи до проведення ДПА та ЗНО.

Серед актуальних питань визначено роботу з дітьми з особливими освітніми потребами у дистанційному форматі та планування роботи з підвищення кваліфікації педагогів.

Згідно вимог розглянуто основні розділи Санітарного регламенту для шкіл. Керівники закладів освіти мають обов’язково ознайомити усіх працівників закладів освіти.