Нарада з практичними психологами і соціальними педагогами

Дата: 06.01.2021 09:36

Відділом освіти Понінківської селищної ради 5 січня 2021 року була проведена нарада для практичних психологів та соціальних педагогів з використанням дистанційних технологій, на якій були розглянуті пріоритетні напрямки роботи психологічних служб в закладах освіти Понінківської ОТГ у 2021  році.

Психологічні служби закладів освіти мали можливість ознайомитися з методичними рекомендаціями ХОІППО щодо проведення профорієнтаційної роботи в закладах загальної середньої освіти та методичними рекомендаціями щодо здійснення психолого-педагогічного супроводу дітей із сімей, що потрапили в складні життєві обставини.

Значну увагу приділено  наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №2425-20 від 24.11.2020 року «Про затвердження професійного стандарту «Практичний психолог закладу освіти». Професійний стандарт є інструментом для систематизації вмінь і навичок, підготовки молодих фахівців, само- та оцінювання діяльності практичного психолога, підвищення кваліфікації та професійного розвитку.

Були розглянуті презентаційні матеріали надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу у підготовці і проходженні зовнішнього незалежного оцінювання. Одним із важливих факторів успішного проходження ЗНО є психологічна підтримка, яка має надаватися учням, педагогам та батькам  комплексно.