Очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна»

Дата: 04.01.2021 16:46

Останній робочий передноворічний тиждень увінчався наступним об’ємом робіт на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна».

1. Змонтовано трубопровід діаметром 219 мм, який з’єднує аеротенк №2 з центральним трубопроводом активного мулу.

2. Змонтовано площадку для обслуговування обладнання над другим коридором аеротенку №2.

3. Частково виконано комплекс робіт з гідроізоляції будівельного майданчику. Залито підготовчий шар бетону товщиною 100мм, для цього використано 14 кубічних метрів бетонної суміші.

4. На підготовчому шарі бетону днища аеротенка №2 викладено два шари гідроізоляційного матеріалу і розпочато роботи із в’язання армуючої сітки.

5. Розпочато комплекс робіт із нанесення грунтівки та двошарової гідро ізолюючої суміші на внутрішні стінки аеротенку №2.

6. Демонтовано опалубку сформованих ділянок аеротенка №2 та проводяться підготовчі роботи для монтажу опалубки на інших частинах конструкції.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису