Затвердженя Cтратегії розвитку Понінківської селищної ради ОТГ на 2021-2027 роки

Дата: 04.01.2021 11:40

Рішенням №22 п'ятої сесії VIII скликання від 22.12.2020 року Понінківської селищної ради було затверджено Cтратегію розвитку Понінківської селищної ради ОТГ на 2021-2027 роки.

Робота з розробки Стратегії розпочалася 19.02.2020 року. Відповідно до розпорядження секретаря створена робоча група з розробки Стратегії та затверджено Положення про робочу групу. До розробки стратегії було долучено якомога більше жителів громади, підприємці.

Протягом року було вивчено сильні та слабкі сторони громади, можливості її розвитку. В результаті визначено чотири стратегічні цілі  на наступні 7 років: - покращення стану довкілля та розвиток інфраструктури; - економічний розвиток громади; - покращення якості  життя в громаді; - підтримка молоді.

Вдячні за підтримку та сприяння у написанні Стратегії ULEAD Хмельницький регіональний офіс