ШКОЛА – ЮВІЛЯРКА

Дата: 29.12.2020 16:33

28 грудня Буртинська ЗОШ І – ІІІ ст. приймала вітання з нагоди 10 – річчя відкриття нового приміщення школи.

Велика, світла, затишна, комфортна, тепла, сучасна – такою є школа сьогодні.

Колектив закладу докладає максимум зусиль для створення сучасного освітнього простору із рівним доступом для всіх учнів. Гордістю школи є учні – активні, творчі, креативні, комунікабельні.

Сьогодні, зважаючи на дотримання карантинних обмежень, школа онлайн презентувала історію свого становлення та віртуальні зустрічі з дітьми.

А вітати заклад прийшли його щирі та справжні друзі: селищний голова Гончаренко Г.В., староста села Буртин Островська С.С., депутат Хмельницької ОДА Дехтярук О.М., та представники Понінківської КПФ «Україна».

Колективу школи бажаємо натхнення, миру та душевної злагоди. Нехай творчу наснагу, радість від успіхів, відчуття значущості дарує щедра доля.