За реагування Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури до комунальної власності територіальної громади фактично повернуто земельну ділянку вартістю 104 тис. гривень, розташовану у межах санітарної зони охорони земель міста Полонне.

Так, Полонським районним судом  прийнято рішення про задоволення позову керівника місцевої прокуратури, поданого в інтересах держави в особі Полонської міської ради до місцевого жителя про скасування державної реєстрації права власності на земельну ділянку площею 2 га, що знаходиться у межах санітарної зони охорони земель та перебуває у безпосередній близькості до міського водозабору.

Під час розгляду позову судом, встановлено, що при реєстрації права власності на земельну ділянку, відповідач надав державному реєстратору недостовірний документ – рішення сесії міської ради про передачу йому у власність земельної ділянки, яке в дійсності органом місцевого самоврядування ніколи не приймалось.

На виконання рішення суду, яке набрало законної сили, у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно скасовано запис про право власності відповідача на вищевказану ділянку.