З Днем працівника соціальної сфери

Дата: 01.11.2020 17:52

Життя людини до тих пiр мaє цiннiсть,

поки людинa може допомaгaти iншим.
                                                                                         Iвaн Фрaнко

Щиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.
Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу людям похилого віку та людям з особливими потребами, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим, безробітним і ветеранам війни тощо.
Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади.

Бажаємо впевнено крокувати до своєї мети. Нехай серед оточуючих не буде заздрісників, нехай серед життєвих буднів не буде тяжких проблем. Бажаємо щирих посмішок, вдалих ідей, блискучих результатів праці та справжнього щастя у житті.