Відзнака «Почесний ветеран України»

Дата: 02.10.2020 21:46

Відзнака «Почесний ветеран України» є вищою нагородою Ради Організації ветеранів України. Знак народної пошани з особливим статусом, започаткована з метою нагородження достойних ветеранів праці та силових структур України, за багаторічну сумлінну працю на благо українського народу та Батьківщини.

Голова Ради ветеранів Понінківської ОТГ Пилипяк В. М. та керуюча справами виконавчого комітету Понінківської селищної ради Левчук Л.В. за поданням голови Ради Полонської організації ветеранів Жухевича В. І. та з нагоди Дня ветерана і Міжнародного дня людей похилого віку вручили цю нагороду жительці селища Понінка Гордійчук Ірині Костянтинівні. Пролунали слова привітання та подяки за сумлінну багаторічну працю, вагомий особистий внесок з вирішення проблем ветеранів і розвиток ветеранської організації селища Понінка.