Хмельницька обл, Шепетівський район

З Днем вихователя і всіх дошкільних працівників

Дата: 27.09.2020 11:17

Бути вихователем – це справжнє покликання. І нехай ваша робота зовсім не легка, але ви її виконуєте на "відмінно". У ваше професійне свято хочеться подякувати вам за теплоту, турботу та увагу до наших дітей. Дякуємо вам за працю, непросту і часом непомітну. Щиро бажаємо вам невичерпного джерела сил, міцного здоров'я, терпіння, натхнення і творчості! Навчатися у дітей бути щасливими людьми просто так – сміятися щиро і дзвінко, мріяти красиво і весело, вірити в чудеса і власними руками їх здійснювати. Тепла та достатку вашим родинам!