Об’єм виконаних робіт на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» станом на 25.09.2020р.

Дата: 25.09.2020 20:42

Обєм виконаних робіт на території очисних споруд
ТОВ «ПКПФ-Україна» станом на 25.09.2020р.

1. Повністю завершено роботи із бетонування двох зовнішніх стін аеротенка №1, загальна висота конструкції 5 метрів.
  2. В першому коридорі аеротенка №1 здійснено комплекс робіт із закриття монтажною піною  будівельних отворів, що лишилися після використання будівельних шпильок.
  3. У третьому коридорі аеротенку №1 до трьохметрової висоти здійснено роботи із заливання внутрішніх перестінок бетонною сумішшю.
  4. На внутрішніх перестінках коридорів аеротенка продовжуються роботи із монтажу опалубка на висоту до 5 метрів, йде підготовка до комплексу робіт із бетонування даних перестінок.
  5. Розпочато роботи із засипання землею котловану у місцях, де здійснено гідроізоляцію стін.
  6. На будівельному майданчику другої частини аеротенку на площі залитої підготовчої бетонної основи викладено двохшарову основу гідроізоляційного матеріалу  та розпочато в’язання армуючої сітки з випуском під зовнішні стіни аеротенку.
  7. Продовжуються роботи із підготовки гнутих елементів арматури (16 мм) для в’язання армуючої сітки аеротенка №2.

Третя неділя вересня увінчалася завершенням робіт із бетонування двох зовнішніх стін аеротенка №1, загальна висота конструкції 5 метрів. На внутрішніх стінах коридорів конструкції аеротенка продовжуються монтажно-будівельні роботи. У третьому коридорі аеротенку №1 до трьохметрової висоти здійснено роботи із заливання внутрішніх перестінок бетонною сумішшю, продовжуються роботи із монтажу опалубка на висоту до 5 метрів, йде підготовка до комплексу робіт із бетонування даних перестінок.

На будівельному майданчику другої частини аеротенку на площі залитої підготовчої бетонної основи викладено двохшарову основу гідроізоляційного матеріалу  та розпочато в’язання армуючої сітки з випуском під зовнішні стіни аеротенку. У місцях, де здійснено гідроізоляцію стін, розпочато роботи із засипання котловану землею. Разом із тим продовжуються роботи із підготовки гнутих елементів арматури (16 мм) для в’язання армуючої сітки аеротенка №2.

Всі будівельно-монтажні роботи з реалізації проекту технічного переоснащення вузла біологічної очистки очисних споруд ведуться згідно затвердженого графіку.