Облаштування кладовища в смт.Понінка

Дата: 16.09.2020 19:45

З метою утримання в належному стані кладовища на території громади та на виконання Програми соціально-економічного розвитку громади на 2020 рік, минулого тижня завершено роботи з облаштування кладовища по вулиці Боженка в смт.Понінка. Ще раніше на залучені кошти з загального фонду селищного бюджету встановлено по периметру нову огорожу. Розчищено територію кладовища від чагарників та старих аварійних дерев (акації), які щороку все більше розсіюються і пускають своє коріння, руйнуючи пам’ятники. На днях проведено роботи з грейдерування ділянки, яка раніше була закидана смітником. У подальшому планується вимощення дороги навколо кладовища, для більш зручного під’їзду з метою обслуговування могил та памятників. Також заплановано збудувати новий туалет загального користування та більше площадок для сміття на території кладовища.

Стара огорожа

Нова огорожа