Заклад дошкільної освіти №2 "Барвінок"

Дата: 14.09.2020 19:31

Не секрет, що найбільшою радістю у житті батьків є можливість бачити своїх дітей здоровими, щасливими, успішними. А успіх бере свій початок в ранньому дошкільному віці. І важливим фактором ефективного раннього розвитку малюка є своєчасне виявлення індивідуальних особливостей, інтересів, природніх задатків, нахилів, здібностей дитини. Тому колектив закладу дошкільної освіти №2 "Барвінок" Понінківської селищної ради приклав немало зусиль для створення безпечного розвивального освітнього середовища, для позитивного емоційного, пізнавального, соціального розвитку маленької творчої особистості з достатнньо високим рівнем готовності до успішного навчання в школі. Дякуємо за ваші старання і  самовіддану працю.