Об'єм виконаних робіт на території очисних споруд станом на 04.09.2020р.

  1. Завершено роботи із заливки бетоном розподільчої камери аеротенка, демонтовано опалубку.
  2. Здійснено гідроізоляцію зовнішніх стінок  розподільчої камери аеротенку.
  3. Продовжуються роботи по виставленню опалубки  під заливку зовнішніх та внутрішніх стін аеротенка. Висота конструкції – 5 метрів.
  4. На будівельній площі зовнішньої та внутрішньої конструкцій аеротенку, де фіксується первинна міцність бетонної заливки, здійснюється демонтаж опалубки.
  5. Продовжуються роботи із підготовки труб, які входять до конструкції обв’язки аеротенка, зокрема, комплекс робіт з підготовки та нанесення антикорозійного шару фарби.
  6. Продовжуються облицювальні роботи у внутрішніх приміщеннях повітродувної станції.

На території очисних споруд ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика -Україна» весь комплекс будівельно - монтажних робіт здійснюється згідно запланованого графіку. Станом на початок осені продовжуються роботи з бетонування і виставляння опалубку на конструкції зовнішніх та внутрішніх стін аеротенку, разом з тим ці роботи уже завершені на розподільчій камері. На розподільчій камері аеротенка, що є важливою частиною об’єкту,  здійснено роботи з гідроізоляції зовнішніх стінок.

Особливі вимоги поставлено до перевірки готовності первинної міцності бетонної заливки, опалубка знімається лише на тих ділянках конструкції, які відповідають будівельним нормам. Продовжуються роботи із підготовки труб, які входять до конструкції обв’язки аеротенка, зокрема, комплекс робіт з підготовки та нанесення антикорозійного шару фарби.

У новозбудованому приміщенні повітродувної станції продовжуються внутрішні облицювальні роботи, повністю готове до експлуатації приміщення регентної і днями завершаться роботи в приміщенні електрощитової.