Влаштування вуличного освітлення

Дата: 31.08.2020 23:25

Вуличне освітлення є одним із головних елементів благоустрою населених пунктів. Забезпечення постійного функціонування зовнішнього освітлення сприяє створенню умов для повноцінного і безпечного життя та відпочинку громадян.

Так, сьогодні, в останній день літа по вулицях Партизанська та  Корольова в смт.Понінка засвітилися вуличні ліхтарі. Освітлення проводиться за кошти місцевого бюджету.

Нагадаємо, що більша частина вулиць в громаді вже освітлена. Але роботи щодо поліпшення вуличного освітлення потрібно продовжувати, необхідно встановлювати ліхтарі на ділянках, які цього потребують.

Рухаємось далі до нашої спільної мети – оновлення вуличного освітлення в усіх населених пунктах нашої Понінківської громади!

Важливо! Якщо ви бачите, що ліхтар перестав працювати – повідомте за номером телефону (03843) 7-21-37, тоді ми зможемо оперативно відновити освітлення на цій ділянці.