Процес реалізації проекту капітального ремонту дороги по вул.Островського в смт.Понінка

Дата: 30.08.2020 19:21

Багато років дороги по вулиці Островського та Івана Франка в смт.Понінка не бачили ремонту. Ями з часом ставали все більші і глибші, тротуари розбиті. Та ось у цьому році Понінківською селищною радою за рахунок коштів державного бюджету було розроблено два проекти на капітальний ремонт по частинах вулиць Островського та І.Франка. Замовником даних робіт виступає Хмельницька обласна державна адміністрація, підрядник – державне підприємство «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг» (Укравтодор).

На даний час у процесі реалізації проект капітального ремонту дороги по вулиці Островського і перехрестя вулиць Островського та І. Франка, смт. Понінка, вартість якого складає 2 844 510 грн.