Обєм виконаних робіт на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» станом на 14 серпня

  1. Здійснено заміну запірної арматури в розподільчому колодязі між радіальними відстійниками та муловими майданчиками.
  2. Завершено комплекс робіт із заливання шаром бетону (300мм) будівельного майданчика під аеротенк №1 ( розміри 37,8 м на 23,31 м)
  3. Завершено укладання конструкцій армуючої сітки на днищі аеротенка №1.
  4. Закуплено та завезено чергову партію арматури для в’язання армуючої сітки стінок аеротенка.
  5. Ведеться комплекс робіт із підготовки арматурних матеріалів для використання їх в конструкції стінок аеротенка.
  6. Продовжуються роботи з монтажу опалубка та поетапного заливання бетоном розподільчої камери аеротенка.

    Середина останнього літнього місяця ознаменувала реалізацію  на території очисних споруд частини будівельних  робіт, що передують монтажу конструкції аеротенка і встановленню основного обладнання. Так, уже повністю виконано комплекс робіт, пов’язаних із бетонуванням та монтажем  зміцнюючих конструкцій на всій території будівельного майданчику під аеротенк №1.

   Якщо говорити мовою цифр, то це майже дев’ятсот квадратних метрів бетонної площі, товщиною майже півметра із врахуванням внутрішніх зміцнюючих конструкцій, на які було використано понад 60 тон арматури. За ці дні було здійснено майже півсотні  ходок великогабаритних бетоновозів в допомогу працюючим, щоби на будівельному майданчику, де планується встановлення аеротенку, розподілити понад 300 кубів бетону.

   Цього тижня поряд із підготовкою основного будівельного майданчику під встановлення аеротенку, було здійснено комплекс робіт на інших об’єктах очисних споруд, зокрема,  здійснено заміну запірної арматури в розподільчому колодязі між радіальними відстійниками та муловими майданчиками, продовжуються роботи з монтажу опалубка та поетапного заливання бетоном розподільчої камери аеротенка, продовжується ряд інших, малопомітних за об’ємами робіт, які в загальному наближають до кінцевого результату реалізацію плану з технічного переоснащення вузла біологічної очистки очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна».