Понінківська громада
Хмельницька область, Полонський район

Стан виконання робіт на очисних спорудах ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика - Україна» станом на 10.07.2020

Дата: 10.07.2020 16:30

Обєм виконаних робіт на очисних спорудах ТОВ «ПКПФ-Україна»  станом на 10 липня 2020 року.

1. Триває процес завезення щебеню фракції 40 х 70 для підготовки щебеневої подушки під будівництво аеротенка. За тиждень завезено 640 тонн щебеню.
  2. Продовжуються роботи із планування та вирівнювання шару щебеневої подушки під бетонну основу.  Згідно проекту, щебеневий шар цієї фракції має бути не меншим 220мм.
  3. Організовано приїзд і розпочато виконання комплексу запланованих робіт представниками спеціалізованої будівельної компанії з міста Рівне, проведено фахову нараду із спеціалістами, проектантами та будівельниками щодо узгодження подальшого комплексу робіт із врахуванням коректив від погодних умов.
  4. Закуплено матеріали для виготовлення 4 пар двохполовинкових  і одностулкових воріт в приміщення повітродувочної.
  5. Придбано матеріали для монтажу армуючої сітки під каркас аеротенка.
  6. Розпочато ревізію запірної арматури в розподільчому колодязі активного мулу вторинних радіальних відстійників  та осаду з первинних радіальних відстійників.