Місцевого жителя засуджено за надання неправомірної

 вигоди працівнику поліції

 

За процесуального керівництва Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури викрито місцевого жителя, який запропонував та надав працівнику поліції неправомірну вигоду за не притягнення до кримінальної відповідальності.

Встановлено, що місцевий житель, будучи причетним до вчинення крадіжки, вирішив відкупитися, шляхом надання неправомірної вигоди працівнику сектору кримінальної поліції Полонського відділення поліції в сумі 1500 грн.

Про вказаний факт поліцейський повідомив керівництво та відомості зареєстровано до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

При передачі частини коштів, дії зловмисники були викриті працівниками поліції та прокуратури. Обвинувальний акт відносно місцевого мешканця Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури скеровано до суду.

Працівниками прокуратури в суді вину обвинуваченого доведено повністю та вироком суду його визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 369 КК України та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 600 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (10200 грн.)

 

Начальник Полонського відділу

місцевої прокуратури                                                                       Р. Семенюк