Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо жителя Донецької області про вчинення ним злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України, тобто крадіжки чужого майна вчиненої повторно.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у лютому цього року компанія чоловіків, що відпочивала у одному із закладів міста Полонне, запросила до застілля незнайомця, який, дочекавшись відсутності відпочиваючих, таємно викрав залишений на столі мобільний телефон та відразу ж покинув місце злочину. 

В подальшому працівниками Полонського ВП Шепетівського ВП ГУНП в області злодія затримано у м. Краматорськ Донецької області, який до того ж виявився раніше судимим за вчинення аналогічних злочинів.

Враховуючи попередні судимості, за клопотанням прокурора, судом обрано зловмиснику запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Наразі кримінальне провадження знаходиться на розгляді суду.

Примітка: Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду

 Прокурор Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури О. Сеньков