Повідомлення про оголошення конкурсу

Дата: 19.03.2020 11:33

Понінківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу надання адміністративних послуг Понінківської селищної ради:

Вимоги до претендента на посаду спеціаліста І категорії відділу надання адміністративних послуг Понінківської селищної ради:

- громадянство України;

- вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи;

- вільне володіння державною мовою;

- вільне володіння та робота з ПК

Перелік необхідних документів для участі у конкурсі:
1) Заява про участь у конкурсі (після того, як будуть надані всі документи).
2) Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних.
3) Заповнена особова карта (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
4) Фотокартки розміром – 2 шт. (4 х 6 см);
5) Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;
6) Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
7) Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
8) Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (
nazk.gov.ua).

Документи від бажаючих взяти участь в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення в засобах масової інформації за адресою: вул. Перемоги, 51. Телефон для довідок 7-21-36; 7-21-37; 0980246297.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування ", "Про запобігання корупції", «Про захист персональних даних», а також законодавства з  урахуванням  специфіки функціональних повноважень відділу надання адміністративних послуг Понінківської селищної ради.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам, які є їхніми близькими особами;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

-в інших випадках, установлених законами.

Перелік питань на перевірку та оцінку знань