Повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача клубом с. Залісся Понінківської селищної ради

Дата: 29.01.2020 16:44

№ 18-к/2020-р

Від 28.01.2020 р.

Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру»

Понінківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача клубом с. Залісся Понінківської селищної ради:

Для участі у конкурсі приймаються заяви від осіб, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу, подають такі документи (за адресою: вул. Перемоги, 51 Понінківська селищна рада):

1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  1. автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  1. копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  1. два рекомендаційні листи довільної форми;
  1. мотиваційний лист довільної форми;
  1. програми розвитку відповідного закладу культури на один і п’ять років.

Кандидата на посаду завідувача клубом с. Залісся Понінківської селищної ради визначає конкурсна комісія за результатами відкритого публічного конкурсного відбору, обов’язковою умовою якого є публічна презентація кандидатами на посаду керівника закладу проектів програм розвитку закладу на один і п’ять років.

Конкурсна комісія складається з дев’яти членів. Конкурсна комісія проводитиме перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів. На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду завідувача клубом

с. Залісся Понінківської селищної ради, на відповідність кваліфікаційним вимогам. На другому засіданні конкурсні комісії проводитимуть співбесіди з кандидатами, під час яких заслуховуватимуться публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури.

Понінківська селищна рада зобов’язана призначити переможця конкурсу завідувача клубом с. Залісся Понінківської селищної ради не пізніше двох місяців з дня оголошення конкурсу. Підставою для видання розпорядження про призначення керівника комунального закладу культури є підписання контракту.

№ 18-к/2020-р

28.01.2020 р.

конкурсної комісії для проведення процедури призначення завідувача клубом

с. Залісся Понінківської селищної ради