Хмельницька обл, Шепетівський район

Громадські слухання з питання розгляду плану зонування та звіту про стратегічну екологічну оцінку території смт Понінка

Дата: 28.01.2020 14:28

Повідомляємо, що «30» січня 2020 року о 12 годині 00 хвилин будуть проведені громадські слухання відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду плану зонування та звіту про стратегічну екологічну оцінку території смт Понінка Полонського району Хмельницької області.

Замовник плану зонування території смт Понінка – Понінківська селищна рада, виконавець – ТОВ «Кайлас-К».

Місце проведення громадських слухань – адмінприміщення Понінківської селищної ради, сесійний зал.

Пропозиції  громадськості  подаються в письмовій  формі (Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до Понінківської селищної  ради.