Нарада з директорами освітніх закладів

Дата: 09.12.2019 08:34

Фото без опису 28.11.2019 року на базі Понінківського НВК «ЗОШ І-ІІІст. №1, гімназія» відбулася нарада з директорами закладів дошкільної та загальноі середньої освіти Понінківської селищної ради та представниками Полонської Держпродспоживслужби.

На нараді опрацьовували питання запровадження системи НАССР на харчоблоках освітніх закладів. Впровадження системи НАССР в дитячих садках, школах, – є гарантом якості в громадському харчуванні. ХАССП в дитячих садках і освітніх установах – це не просто міра для проходження перевірок контролюючих органів, а важливий інструмент для контролю безпеки харчування дітей поза домом.

Крім того, опрацьовано умови підвищення кваліфікації педагогічних працівників з 2020 року.

Директорами розглянуто результати ДПА-ЗНО 2019 року в Хмельницькій області та закладів освіти Понінківської селищної ради зокрема.

Розглянуто рішення колегії Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА:
- про підсумки зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації в закладах освіти у 2019 році;
- про стан та перспективи розвитку Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України в умовах децентралізації;
- про стан забезпечення обов’язкової дошкільної освіти дітей старшого дошкільного віку.