Звернення депутатів Понінківської селищної ради щодо адміністративно-територіального устрою Хмельницької області

Дата: 19.11.2019 13:34

Рішення шістдесят першої позачергової сесії першого скликання

Додаток до рішення

61 позачергової сесії

Понінківської селищної ради

18.11.2019 р. № 1

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Понінківської селищної ради щодо адміністративно-територіального

устрою Хмельницької області

Звертаємось до Вас як представники мешканців Понінківської об’єднаної територіальної громади, які не аби як стурбовані результатом роботи засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівня Хмельницької області, де за попередніми показниками Понінківська ОТГ входить до складу Полонської ОТГ, як неспроможна громада.

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до методичних рекомендацій щодо оцінки рівня спроможності територіальних громад Міністерства розвитку громад на території України, наша громада має середній рівень спроможності, яка на основі суми числових значень критеріїв оцінки становить  2,5 бала, а саме:

Чисельність населення більше 5 тисяч мешканців (8540 осіб) – високий рівень спроможності – 1 бал

Площа менше 200 км2 низький рівень спроможності – 0,3 бали

Індекс податкоспроможності 0,6 середній  рівень спроможності – 0,6 балів

Частка місцевих податків та зборів 18,54% середній рівень спроможності – 0,6 балів.

Додатково повідомляємо, що на території громади проживають 423 дитини дошкільного віку та 946 дітей шкільного віку, наявна ЗОШ (НВК. гімназія) в які навчаються 634 учні.

За період 2018 року видатки розвитку за рахунок власних надходжень склали 1 553 659 грн, що складає 8,5% доходів загального фонду селищного бюджету без врахування трансфертів.

Станом на сьогоднішній день 2019 року видатки розвитку за рахунок власних надходжень склали 1 921 445 грн, що складає 8,3% доходів загального фонду селищного бюджету без врахування трансфертів.

Початковий річний план доходів загального фонду селищного бюджету 2019 року складав  20 275 000 грн. з врахуванням уточнень протягом року даний показник рівний 23 140 000 грн (плюс 2 865 000 грн).

Видатки на оплату праці та енергоносії забезпечено в повному обсязі.

На підставі вище викладеного, вважаємо абсолютно  необґрунтованою пропозицію приєднання Понінківської ОТГ до складу Полонської ОТГ такої як неспроможної.

Просимо врахувати пропозиції мешканців Понінківської ОТГ щодо функціонування Понінківської ОТГ, як самостійної громади,  при обговоренні остаточного варіанту адміністративно-територіального устрою Хмельницької області.

від імені

Понінківської селищної ради

Секретар ради                                                                                         Г.Гончаренко