Свято Музики

Дата: 31.10.2019 14:46

Музика – це наша душа, думка, сила. Вона веде нас до світу прекрасного. Вона ж, іноді спонукає нас до боротьби з несправедливістю, брехнею, недосконалістю.

Свято Музики, яке подарували учні та викладачі дитячої музичної школи Понінківської селищної ради, знайшло палкий відгук у серцях глядачів. Протягом години звучала класика, українські та світові сучасні твори.

Щирими оплесками глядачі зустрічали сольних виконавців, ансамбль бандуристів, молодший та змішаний хор.

Без сумніву, концерт продемонстрував, що наш початковий навчальний заклад є культурним осередком та джерелом творчості, таланту і натхнення.