Понінківська громада
Хмельницька область, Полонський район

Психологічний супровід освітнього процесу

Дата: 23.10.2019 15:12

17 жовтня завідуюча методичним кабінетом Гончаренко О.В. та керівником МО практичних психологів та соціальних педагогів Гончаренко Л.М. проведено нараду із зазначеними категоріями працівників освіти закладів щодо роботи в навчальному році.

Серед пріоритетних напрямків психологічної служби: психологічний супровід НУШ; створення безпечного інклюзивного середовища; супровід дітей, що постраждали внаслідок воєнних дій, насильства.

Фахівцям психологічної служби необхідно усвідомити свою важливу роль у період змін та впровадження інновацій у систему освіти, організувати такий психолого-педагогічний супровід освітнього процесу, за якого всі його суб’єкти зможуть розкрити свій освітній потенціал. У контексті радикального оновлення системи освіти психологічна служба сучасного закладу освіти як ніколи покликана сприяти покращенню умов для розвитку кожного суб’єкта освітнього процесу, здійснювати психологічну підтримку й надавати допомогу всім учасникам освітнього процесу.