Готовність освітніх закладів до 2019-2020 н.р.

Дата: 24.09.2019 11:43

Фото без опису Протягом червня-серпня 2019 року здійснено ряд заходів по підготовці до нового навчального року .

Проведено поточні ремонти приміщень освітніх закладів.

У Понінківському ЗДО №1 «Зірочка»,№2 «Барвінок», Понінківському НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів гімназія, Буртинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відремонтовано системи опалення на загальну суму 3284704 грн.

У  Понінківському НВК відремонтовано спортивний зал.

За рахунок рахунок  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій  у Понінківському ЗДО №1 «Зірочка» замінено покрівлю на суму 898 тис.грн.

Протягом літа за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» на 2019 рік, матеріальна база ЗЗСО поповнилася комп’ютерною технікою, меблями та дидактичним обладнанням на загальну суму  222751 грн.

Майбутні вчителі 1 класів НУШ пройшли курси підготовки кваліфікації.

Довіз учнів Буртинськох ЗОШ І-ІІІ ступенів та Понінківської ЗОШ І-ІІ ступенів здійснюватимуть два автобуси, які на початок навчального року відремонтовані та забезпечені паливно-мастильними матеріалами.

В Понінківському ЗДО «Барвінок» проведено просочування дерев’яних конструкцій загальною площею 1144,02 м.кв.

Зроблено поточні ремонти на харчоблоках, оновлено кухонне обладнання, замінено посуд, мийки та розділочні столи.

Проведено обкошування та прибирання прилеглих територій.