Хмельницька обл, Шепетівський район

До уваги громадян пільгових категорій Понінківської ОТГ

Дата: 23.09.2019 13:54

З метою підготовки до реалізації від 01 жовтня 2019 року Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року №373, Понінківська селищна рада просить терміново громадянам пільгової категорії до 25 вересня 2019 року звернутися у відділ надання соціальних послуг Понінківської селищної ради для перереєстрації. При собі мати паспорт, ідентифікаційний номер, документ, що засвідчує право на пільгу, номер мобільного телефону.