Відповідно до ст.17 ч.2 ст.25 Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори», виготовлення та зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів  у будь-яких кількостях та в цілях, не передбачених зазначеним Законом, забороняється.

Водночас, у квітні поточного року встановлено, що місцева жителька зберігала за місцем свого проживання особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, загальною масою понад 300 грам. Окрім того, під час обшуку у громадянки виявлено та вилучено пристосування для паління із нашаруваннями наркотичного засобу та іншими слідами вживання.

За процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення прокурорами Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури, обвинувальний акт щодо місцевої жительки скеровано на розгляд до суду, де її вину за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів повністю доведено.

Судом винесено обвинувальний вирок, згідно якого особу визнано винною у вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України, та призначено покарання у виді штрафу.

Робота правоохоронних органів, спрямована на протидію незаконному обігу наркотиків триває.


 

Прокурор Полонського відділу

Шепетівської місцевої прокуратури    

О. Мацюк