Понінківська громада
Хмельницька область, Полонський район

Мітинг - реквієм, приурочений до Дня Пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2019 15:46

Мільйонам людей назавжди врізався в пам’ять біль Другої Світової війни. Червоним лиховісним полум'ям кривавого терору увірвався він до мирних осель Західної України того далекого 17 вересня 1939 року, розірвав небо хижою тінню фашистської навали, димом пожеж, смертю і руїнами Наддніпрянської України 22 червня 1941 року. Віколомна неділя, мирний день відпочинку, обернувся довгими роками страждань.

Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил. Вони –святиня нашої пам’яті.

І скільки б не минуло років і десятиліть від того недільного ранку, коли пролунало страшне слово „війна”, вони ніколи не принесуть спокою матерям, діти яких віддали найдорожче – життя у боротьбі з фашистськими загарбниками.

Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої Світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо.