НА СУБОТНИК – ІЗ ЗАВЗЯТТЯМ!

Дата: 22.04.2019 09:34

19 квітня колективи органіції Понінківської селищної ради провели традиційне весняне прибирання цього року це була територія парку селища. В народі таке дійство називають «суботником». До суспільно корисної праці долучилось чимало співробітників.

Була здійснена така робота:  зібрали сміття, прибрали торішнє листя, обрізали кущі та дерева, розчистили територію від гілок,  попідмітали доріжки, залучена техніка для вивозу сміття.

Закінчивши роботи по благоустрою території, з приємною втомою та з гордістю за проведену на благо Понінківської ОТГ роботу, усі розійшлись по своїх кабінетах працювати.

Дякуємо усім небайдужим співробітникам, які взяли участь у суботнику та привели в належний стан територію. Попрацювали із завзяттям і результат того вартий.